YİGİDOLARDA İKİ ARKADAŞIN AYRILIĞI

Transferler yapan ve yeni oyuncuları kadrosuna katmaya hazır olan Sivasspor Espor'da iki ayrılık gerçekleşti.

Geçtiğimiz günlerde forvet arkası Efe Yılmaz ile stoper Fatih Karapıçak sosyal medya aracılığıyla takımdan ayrıldığını ve takım arayışlarını duyurdu. Bu ayrılık ile ilgili oyuncuların yanı sıra Sivasspor Espor menajeri Güngör Akbabaöz de açıklamalarda bulundu. 

İlk olarak menajer Akbabaöz, "Yarım sezon boyunca bizimle birlikte oldular, verdikleri emekler için teşekkür eder, sonraki kariyerlerinde başarılar dilerim. İkisi de genç ve yetenekli oyuncular, özellikle Efe Yılmaz ligin en iyi orta sahalarından biri. Katılacakları takıma değer katacaklarına eminim. 

Bir transfer dedikodusu paylaşabilirim. Oyuncular muhtemelen Gaziantep FK Espor'a transfer olacak. Kaptan Yunus Özdemir'e hayırlı olsun diyorum..." açıklamalarını yaptı. 

Fatih Karapıçak ise, "İlk olarak her şey için Güngör abime teşekkür ediyorum. Keşke bu şekilde ayrılık olmasaydı.

2015 yılında girdiğimiz bu yolda Kerem, Can, Yusuf ve Emir gibi değerli kardeşler kazandım. Ayrılmamın Sivasspor Espor ailesi ile ilgisi yoktur, beş yıldan beri küçük arkadaş grubumuz olarak ayrılmamayı birbirimize söz bildik. Düzenli olarak dışarıda buluşma, yemek yeme gibi faaliyetle beraber vakit geçirmekten kaçınmıyoruz. 

Efe Yılmaz olsun Kerem Yurtbilir olsun veya herhangi birimiz olsun, istediğimiz zaman tek başımıza bu ligin en iyi takımlarında oynayabilecek insanlarız. 

Kısacası Sivasspor Espor ailesinden ayrılma sebebim arkadaşlarımız ile beraber oynayabilmek ve ayrılmamaktır." ifadelerine yer verirken son olarak Efe Yılmaz ise;

"Sezon başında daha üst sıralarda mücadele eden takımlardan teklif almışken arkadaşlarımla ayrılmamak için Sivasspor Espor'a transferimiz gerçekleşmişti. Onlar oradan ayrılınca ben de şampiyonluğa oynamak adına takımdan ayrıldım." açıklamalarını yaptı.

Görsel & Muhabir: Emir Yazıcıoğlu 

Yorumlar (0)

Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı. Aşağıdaki formdan yazı ile ilgili görüşlerini belirtebilirsin...

Yorum Yazın

Yorum Yazabilmek İçin Giriş Yapmalısınız veya Üye Olmalısınız...

Giriş Yapmak veya Üye Olmak İçin Tıklayınız...