GÖZTEPE GAMING'TE YEPYENİ DÖNEM

Göztepe Gaming kaptan ve menajeri Miraç Berk'in oyuncu olarak jübile yapmasının ardından kaptanlığı bırakıp sadece menajerliğe odaklanmıştı.

Takımlarıyla akademi liglerimizde iki sezondur başarıyla mücadele eden kaptanlardan Kemal Fadıl Acar ve Melih Aracı, İzmir ekibinin yeni kaptanları. Bu ortaklık hakkında açıklama yapan Kemal Fadıl Acar; 

"Öncelikle bu işin olmasını sağlayan Miraç Berk'e ve arka plandaki herkese teşekkür ediyorum. Bizim için çok önemli ve mutluluk verici bir imza oldu. Hedefleri bizim hedeflerimizle örtüşen bir takıma geldik. Göztepe gibi köklü bir camia ve büyük beklentileri olan bir kulüp. Bizde bu beklentileri karşılıksız bırakmayacağız.

Son olarak Göztepe taraftarına bir kaç söz etmek istiyorum. Bizi her kulvarda desteklemeye devam etsinler. Onların başını bir an olsun öne eğmemek ve Göztepe ruhunu sonuna kadar sahaya yansıtmak için buradayız ve mücadele edeceğiz. Şimdiden bütün takımlara başarılar diliyorum. Dipnot olarak Pel Medya haber ekibine teşekkür ediyorum." 

Görsel & Muhabir: Emir Yazıcıoğlu 

Yorumlar (0)

Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı. Aşağıdaki formdan yazı ile ilgili görüşlerini belirtebilirsin...

Yorum Yazın

Yorum Yazabilmek İçin Giriş Yapmalısınız veya Üye Olmalısınız...

Giriş Yapmak veya Üye Olmak İçin Tıklayınız...