FUTBOLİST YENİ OYUNCULAR ARIYOR

Bir sezonluk kaptan değişimi sonrasında takım menajeri Ergin Arslan, geçtiğimiz günlerde bayrağı tekrar devraldı ve Futbolist takımı yeni oyuncular aramaya başladı.

Ergin Arslan yönetimindeki Futbolist, oyunun iki bölgesine takviye yapmayı düşünüyor. Bu doğrultuda bek, sağ kanat ve forvet arkası pozisyonlarına oyuncu arayan ekibin kaptanlarından Çağkan Işıksoy, açıklamalarda bulundu. 

"Takımımızı güçlendirmek adına bek, sağ kanat ve on numara pozisyonuna takıma katkı sağlayacak oyuncular arıyoruz. Kanat arayışımızda ileri hücum hattını pozisyon ve oyun bilgisiyle rahatlatıp gol ve asist katkısı verebilecek birini arıyoruz. 

Bek transferimizde aradığımız savunma ve hücumu becerebilen, geride boşluk bırakmayan ve risksiz oynayan bir arkadaş aramaktayız. 

Forvet arkası için pas alışverişinde takıma katkı sağlayacak, gerektiğinde iki yönlü ve defansif orta saha pozisyonlarında oynuyor olabilen arkadaşlarımızı deneme antrenmanlarına bekliyoruz." 

Futbolist'e katılmak için takımın Instagram hesabı "futbolistco" hesabına özel mesaj yoluyla başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Görsel & Muhabir: Emir Yazıcıoğlu 

 

Yorumlar (0)

Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı. Aşağıdaki formdan yazı ile ilgili görüşlerini belirtebilirsin...

Yorum Yazın

Yorum Yazabilmek İçin Giriş Yapmalısınız veya Üye Olmalısınız...

Giriş Yapmak veya Üye Olmak İçin Tıklayınız...